KONST / Litografier / Färglitografier 14222003
nr 1422 2003
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 8 st. Stockholmsmotiv. Signerade. Färglitografi, bildmått: 19x27, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:55:58
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist